ERIPEDAGOOGID

 

Riina Haugas

Viljandi Jakobsoni Kool

Telefon: 5915 1042;

E-post: riina.haugas@viljanditugikeskus.ee

Heleken Heinsalu
eripedagoog/logopeedi assistent

Viljandi Lasteaed Männimäe

Telefon: 512 3238

E-post: heleken.heinsalu@viljanditugikeskus.ee

Kadi Antson
eripedagoogi assistent

Viljandi Lasteaed Männimäe

E-post: kadi.antson@viljanditugikeskus.ee

Merje-Liis Kaarjärv 

Töösuhe ajutiselt peatatud

 

Laura Nurmsalu

Viljandi Kaare Kool

Telefon5915 1039

E-post: laura.nurmsalu@viljanditugikeskus.ee 

Kethe Oolep

Viljandi Paalalinna Kool

Telefon: 5915 1038

E-post: kethe.oolep@viljanditugikeskus.ee

Anneli Paulus

Viljandi Kesklinna Kool ja

Viljandi Keskinna Lasteaed Mesimummi õppehoone

Telefon: 5915 1036

E-post: anneli.paulus@viljanditugikeskus.ee

Kersti Raidsalu
eripedagoogi assistent

Viljandi Lasteaed Männimäe 

Telefon: 5564 2198

E-post: kersti.raidsalu@viljanditugikeskus.ee

Katrin Peters
eripedagoogi assistent

Viljandi Lasteaed Männimäe 

Telefon: 5663 5193

E-post: katrin.peters@viljanditugikeskus.ee

Maris Siiman

Viljandi Lasteaed Krõllipesa Mängupesa õppehoone

Telefon: 5915 1040

E-post: maris.siiman@viljanditugikeskus.ee