ERIPEDAGOOGID

 

Riina Haugas

Viljandi Jakobsoni Kool

Telefon: 5915 1042;

E-post: riina.haugas@paevakeskus.ee

Heleken Heinsalu

Viljandi lastead Männimäe

Telefon: 5915 1037

E-post: heleken.heinsalu@paevakeskus.ee

Merje-Liis Kaarjärv

Viljandi lasteaed Männimäe

Telefon: 5915 1041

E-post: merjeliis.kaarjarv@paevakeskus.ee

Lea Mengel

Viljandi Kaare Kool

Telefon: 5915 1039

E-post: lea.mengel@paevakeskus.ee

Laura Nurmsalu

Viljandi Jakobsoni Kool

Telefon: 5918 0081

E-post: laura.nurmsalu@paevakeskus.ee

Kethe Oolep

Viljandi Paalalinna Kool

Telefon: 5915 1038

E-post: kethe.oolep@paevakeskus.ee

Anneli Paulus

Viljandi Kesklinna Kool ja

Viljandi lasteaed Mesimumm

Telefon: 5915 1036

E-post: anneli.paulus@paevakeskus.ee

Maris Siiman

Viljandi lasteaed Krõllipesa

Mängupesa õppehoone

Telefon: 5915 1040

E-post: maris.siiman@paevakeskus.ee

Helena Tšivkin

Viljandi lasteaed Krõllipesa

Mängupesa ja Krõlli õppehoone

Telefon: 5198 9771

E-post: helena.tsivkin@paevakeskus.ee