ERIPEDAGOOGID

 

Riina Haugas

Viljandi Jakobsoni Kool

Telefon: 5915 1042;

E-post: riina.haugas@paevakeskus.ee

Heleken Heinsalu
eripedagoog logopeedi assistent

Viljandi Lasteaed Männimäe

Telefon: 512 3238

E-post: heleken.heinsalu@paevakeskus.ee

Merje-Liis Kaarjärv

Viljandi Lasteaed Männimäe

Telefon: 5915 1041

E-post: merjeliis.kaarjarv@paevakeskus.ee

Lea Mengel

Viljandi Kaare Kool

Telefon: 5915 1039

E-post: lea.mengel@paevakeskus.ee

Kethe Oolep

Viljandi Paalalinna Kool

Telefon: 5915 1038

E-post: kethe.oolep@paevakeskus.ee

Anneli Paulus

Viljandi Kesklinna Kool ja

Viljandi Keskinna Lasteaed Mesimummi õppehoone

Telefon: 5915 1036

E-post: anneli.paulus@paevakeskus.ee

Kersti Raidsalu

Viljandi Lasteaed Männimäe 

Telefon: 5564 2198

E-post: kersti.raidsalu@paevakeskus.ee

Katrin Peters

Viljandi Lasteaed Männimäe 

Telefon: 5663 5193

E-post: katrin.peters@paevakeskus.ee

Maris Siiman

Viljandi Lasteaed Krõllipesa Mängupesa õppehoone

Telefon: 5915 1040

E-post: maris.siiman@paevakeskus.ee